• Charytatywna Akcja na Dzień Pluszowego Misia

• 01.12.2023 10:36
        • W dniu 28.11. 2023 roku przekazaliśmy własnoręcznie uszyte misie z okazji Dnia Pluszwego Misia, małym pacjentom przebywającym na Oddziale Onkologii w Klinice Pedtiatrii, Hemato-Onkologii i Gastroenterologii PUM w Szczecinie.
          Z głębi serca dziękujemy za zaanagażowanie się zarówno w szycie misiów, jak i zbiórkę darów.
          Osoby, które nadal chcą wesprzeć Klinikę Pediatrii, Hemato-Onkologii i Gastroenterologii Dziecięcej prosimy o przynoszenie, do świetlicy szkolnej, niezbędnych artykułów chemicznych z poniższej listy:
          1. Płyn do prania Lovella-Familia. Mogą być także kapsułki
          2. Płyn do płukania antyalergiczny
          3. Chusteczki nawiżane
          4. Żele do kąpieli dla dzieci i dla rodziców
          5. Szampony
          6. pasty do zębów dla dzieci
          7. Szczoteczki do zębów
          8. Mydło w płynie
          Bardzo serdecznie dziękujemy za okazane serce, dobroć i wsparcie.
        • Świetlicowy konkurs na najoryginalniejszą dynię

• 28.11.2023 13:20
        • 31.10.2023 roku nastąpiło rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu na najbardziej oryginalną dynię. Wpłynęło mnóstwo fantastycznych prac, z których niełatwo było wyłonić te zwycięskie. Po długich i trudnych obradach jury zdecydowało się 4 równorzędne pierwsze miejsca następującym osobom:
          Alexowi Kusiowi z klasy 1a
          Adriannie Olek z klasy 2b
          Michalinie Suszek z klasy 3a
          Marii Długosz z klasy 3b
          Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz wyróżnionym i zachęcamy do udziału w dalszych konkursach.
        • Akcja Talenciaki

• 03.12.2023 18:09
        • Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wspaniały udział w projekcie Szkoły Pełne Talentów.
          Dzięki Państwa wysiłkom oraz wsparciu wspólnie zebraliśmy 2946 talenciaków, które wymienimy na nagrody uatrakcyjniające zdobywanie wiedzy i rozwijanie talentów naszych dzieci. Szczegóły podamy wkrótce.
          Dziękujemy!!!
        • Projekt edukacyjny "Czytająca świetlica".

• 28.11.2023 12:03
        • W październiku, w naszej świetlicy wystartowaliśmy z projektem edukacyjnym "Czytająca świetlica". Jego głównym celem jest uświadomienie uczniom niezwykłej roli, jaką może odegrać w życiu literatura, zachęcenie do czytania książek, a także zapenienie emocjonalnego rozwoju dziecka poprzez kontakt z książką.
          Projekt realizowany będzie do czerwca 2024 roku podczas zajęć wychowawczych w świetlicy szkolnej.