• Instalacja elektryczna I piętro

• Informacja z otwarcia ofert     DOC180520-18052020123540.pdf

27.04.2020r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gmina Dobra – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach zaprasza do złożenia oferty
          na  przebudowę i remont instalacji elektrycznej w
          budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach zlokalizowanej na terenie działki nr ewid. 146, przy ul. Daniela 18 w Dołujach.

Do niniejszego postępowania nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1986 z późn. zm.), zgodnie z jej
          art. 4 pkt 8.

1. ZAMAWIAJĄCY:

Gmina Dobra, ul. Szczecińska 16a, 72-003 Dobra, NIP 851-294-80-83, Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach ul. Daniela 18, 72-002 Dołuje reprezentowana przez Panią Elżbietę Walczyk Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach.

1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

Przedmiotem zamówienia jest:

1. Przebudowa i remont instalacji elektrycznych  w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach zlokalizowanej na terenie działki nr ewid. 146
            przy ul. Daniela 18 w Dołujach
              w zakresie: wymiany wewnętrznych linii zasilających  -  przebudowa i remont instalacji na pierwszym piętrze w/w budynku - zgodnie z załączonym projektem budowlano-wykonawczym i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót elektrycznych.

Wykonawca odpowiedzialny  jest za:

1. Wykonanie robót, ich jakość, zgodność z dokumentacja projektową, specyfikacją, normami, poleceniami nadzoru inwestorskiego i autorskiego zgodnie z art. 22, 23 i 28 Ustawy Prawo budowlane.
          1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi projekt przebudowy i remontu instalacji elektrycznych oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – stanowiące  załączniki nr 1 i 2 do niniejszego zapytania ofertowego.
          2. Przedmiar robót stanowiący załącznik nr 3 do niniejszego zapytania ofertowego ma charakter pomocniczy i nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia.
          3. Do zapytania ofertowego dołączony został:
          1. formularz ofertowy – załącznik nr 4,
          2. oświadczenie wykonawcy – załącznik nr 5,
          3. projekt umowy na roboty budowlane stanowiący – załącznik nr 6,
          4. wykaz robót budowlanych – załącznik nr 7,
          5. wykaz osób – załącznik nr 8.
          1. Wykonawca zapewnia kierownika budowy z uprawnieniami elektrycznymi do kierowania robotami budowlanymi w branży elektrycznej i teletechnicznej.

1. WYMAGANE DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE SPEŁNIANIE WARUNKÓW UDZIAŁU W ZAPYTANIU OFERTOWYM:

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące:

1. Posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania.
            2. Posiadania wiedzy i doświadczenia – o zamówienie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy wykażą co najmniej 1 robotę budowlaną w zakresie niezbędnym do wykazania spełnienia warunku wiedzy i doświadczenia tj. roboty polegającej na przebudowie i remoncie instalacji elektrycznej o wartości nie mniej niż 60 000,00 zł brutto, wykonanej w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia jest krótszy – w tym okresie.
            3. Dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia – Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował 1 osobą posiadającą uprawnienia w specjalności:

– do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych  bez ograniczeń, wydane na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów Prawa budowlanego lub inne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, których zakres uprawnia do pełnienia funkcji kierownika.

1. Sytuacji ekonomicznej i finansowej – Wykonawca wykaże, że posiada opłaconą polisę od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zapytania ofertowego na kwotę co najmniej
              100 000,00 zł.
          1. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY:

Oferta winna zostać sporządzona na formularzu stanowiącym zał. nr 4 do niniejszego zapytania ofertowego i zawierać:

1.    Cenę netto i brutto za wykonania przedmiotu zamówienia.

2.    Termin wykonania:

1. Termin rozpoczęcia przedmiotu umowy – do 14 dni od podpisania umowy.
          2. Termin zakończenia realizacji przedmiotu umowy ustala się na dzień
            10.08.2020 r.

3.    Termin gwarancji na wykonane roboty ( zaoferowany termin gwarancji nie może być krótszy niż 36 miesięcy).

4.    Do oferty należy załączyć aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

1. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT:
          1. Oferta powinna być przesłana lub dostarczona osobiście na adres: Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach, ul. Daniela 18, 72-002 Dołuje.
          2. Oferty należy składać do dnia 15 maja 2020 r. w zaklejonych kopertach
            z dopiskiem „
            Przebudowa i remont instalacji elektrycznych w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach przy ul. Daniela 18”.
          3. Wybór najkorzystniejszej oferty lub unieważnienie postępowania zostanie ogłoszony na stronie internetowej po adresem www.pspdoluje.edupage.org .
          4. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 91 311-88-20, osoba do kontaktu: Pani Elżbieta Walczyk.
          1. KRYTERIUM OCENY OFERT – CENA 100%

UWAGA:

Zaleca się Wykonawcy dokonania oględzin na miejscu oraz zdobycia wszelkich informacji, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz podpisania umowy.

Dokumenty należy składać w wyznaczonym miesjcu w godzinach 8:00 -14:00

zalacznik_nr_1_E1899.0.2.PB_-_2018-11-28_-_OPIS.pdf