Drodzy Rodzice i Uczniowie,
wielkimi krokami zbliżamy się do upragnionych wakacji! Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się w naszej szkole w najbliższy piątek, 26 czerwca.
Aby uroczystość przebiegła sprawnie i komfortowo dla wszystkich uczestników, rozdanie świadectw zostało podzielone na tury. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram spotkań:
-
Godzina 8:00 – Klasy 1 (spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych)
-
Godzina 9:00 – Klasy 4 i 5 (uroczystość na sali gimnastycznej)
-
Godzina 10:00 – Klasy 6 i 7 (uroczystość na sali gimnastycznej)
-
Godzina 11:00 – Klasy 2 i 3 (uroczystość na sali gimnastycznej)
Serdecznie prosimy o punktualne przybycie. Do zobaczenia w piątek!
