• Zapisy do klasy I na rok szkolny 2024/2025

•

Zgłoszenia dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 należy składać  w sekretariacie szkoły, w budynku przy ul. Daniela 18, w dniach 15.02.2024 r. do 15.03.2024 r. w godzinach od 7:30 do 15:00 lub przesłać skanem na adres mail: dolujeszkola@wp.pl

W roku szkolnym 2024/2025 obowiązek szkolny obejmuje dzieci urodzone w roku 2017.

W celu zapisu dziecka należy wypełnić kartę zgłoszenia, która jest dostępna na stronie internetowej szkoły tj.: www.pspdoluje.edupage.org i w sekretariacie. W przypadku wątpliwości, dla potwierdzenia danych,  pracownik sekretariatu, może kontaktować się z Państwem telefonicznie lub mailowo.

Warunkiem uprawniającym do zapisania dziecka do PSP w Dołujach jest jego zamieszkanie w obwodzie tej szkoły tj. w Dołujach, Skarbimierzycach, Wąwelnicy, Redlicy, Kościnie, Lubieszynie. Na karcie zgłoszenia dziecka do szkoły, wymagane są podpisy obojga rodziców/prawnych opiekunów.  W przypadku innego adresu zamieszkania niż adres zameldowania lub braku zameldowania dziecka,  po oświadczeniu rodzica o zamieszkaniu dziecka, na prośbę pracownika sekretariatu,  należy okazać do wglądu dokumenty potwierdzające zamieszkanie np. umowa najmu, akt notarialny, deklaracja śmieciowa, itp.

Lidia Krakowiak – dyrektor szkoły

Zgloszenie_do_klasy_I_PSP(3).doc

• Turniej tenisa stołowego

• Dnia 11 stycznia 2024 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach odbył się turniej tenisa stołowego, skupiający uczniów z dwóch kategorii wiekowych: klasy IV-V oraz VI-VIII. W sumie w zawodach wzięło udział 16 uczestników, z czego 7 reprezentowało klasy IV-V, a 9 uczniów stanowiło grupę klas VI-VIII. Zawody miały charakter pucharowy, a pierwsze pary zostały ustalone poprzez losowanie.

W kategorii IV-V, emocje sięgały zenitu, a rywalizacja była zacięta. Oto wyniki tej kategorii:

• III miejsce: Filip Liński, klasa 5b
            • II miejsce: Kajetan Kuleta, klasa 5b
            • I miejsce: Hubert Ilczyszn, klasa 4a

Hubert Ilczyszn z klasy 4a okazał się najlepszym graczem w swojej kategorii, zdobywając zaszczytne pierwsze miejsce.

W kategorii VI-VIII rywalizacja była równie intensywna, a uczniowie z klas starszych zaprezentowali imponujący poziom umiejętności. Oto wyniki tej kategorii:

• III miejsce: Maksym Syniuk, klasa 8
            • II miejsce: Anastazja Owczarek, klasa 8
            • I miejsce: Stanisław Cydzik, klasa 6

Stanisław Cydzik z klasy 6 wygrał w swojej kategorii, udowadniając, że wiek nie zawsze przekłada się na doświadczenie w światku tenisa stołowego.

Następnie nadeszła chwila na "finał finałów", gdzie zwycięzca kategorii IV-V zmierzył się z triumfatorem kategorii VI-VIII. Po emocjonującym pojedynku zwycięzcą tego starcia okazał się Stanisław Cydzik z klasy 6, zdobywając tytuł absolutnego mistrza turnieju.

Turniej tenisa stołowego w PSP Dołuje nie tylko dostarczył uczestnikom i widzom niezapomnianych wrażeń, ale także podkreślił talent i determinację młodych adeptów tej dyscypliny sportowej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.