• Festyn rodzinny

• Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach

serdecznie zapraszają na

FESTYN RODZINNY

o charakterze sportowo-profilaktycznym

pod hasłem „Żyjmy zdrowo na sportowo”

27 maja 2022 r. (piątek)

w godz. 17:00 – 20:00

w PSP w Dołujach

ul. Daniela 18

• Konkurs "Wiosenne inspiracje"

• Konkurs polega na obrobieniu trzech załączonych zdjęć w dowolny sposób. Na każde ze zdjęć należy dodatkowo wkleić element wycięty z innego zdjęcia (najlepiej ze zdjęcia zrobionego własnoręcznie) - może to być owad lub ptaszek. Uruchomcie swoją wyobraźnię i do dzieła.

Gotowe prace należy przesłać do 1 czerwca na adres informatyka.doluje@interia.pl. Nazwa każdego ze zdjęć powinna zawierać imię i nazwisko autora np. JanKowalski1.jpg, JanKowalski2.jpg, JanKowalski3.jpg.

Miłej zabawy

Magdalena Olek

zdjęcia do pobrania i obrobienia

eduresized_zdjecie_nr_1.jpg

eduresized_zdjecie_nr_2.JPG

eduresized_zdjecie_nr_3.JPG

• Przerwa wakacyjna w przedszkolach

• Uwaga Rodzice!!!

Przerwa wakacyjna w oddziałach przedszkolnych, punktach przedszkolnych i zespole przedszkoli  prowadzonych przez Gminę Dobra:

od 01 lipca 2022r. do 29 lipca 2022r.

oddziałach przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej

oddziałach przedszkolnych w Zespole Przedszkoli w Mierzynie

od 01 sierpnia 2022r. do 31 sierpnia 2022 r.

oddziałach przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach

( oddziały w szkole i  Punkt przedszkolny)

oddziałach przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu

( oddziały w szkole i  Punkt przedszkolny)

Terminy pracy oddziałów przedszkolnych  i  Punktów przedszkolnych

w okresie wakacyjnym:

Oddziały przedszkolne/punkt przedszkolny  w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu:

01.07.2022-29.07.2022

Oddziały przedszkolne/ punkt przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach:

01.07.2022-29.07.2022

Oddziały przedszkolne w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej:

01.08.2022-31.08.2022

Oddziały przedszkolne w Zespole Przedszkoli w Mierzynie:

01.08.2022-31.08.2022

Deklaracje o uczęszczaniu dziecka do oddziału przedszkolnego/punktu przedszkolnego w czasie wakacji należy złożyć w sekretariacie szkoły/zespołu przedszkoli do których dziecko uczęszcza, w terminie: 09.05.2022-13.05.2022.

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z opieki w innej placówce należy we własnym zakresie złożyć deklarację w wybranej szkole w dniach 16.05.2022 – 19.05.2022.

Ilość miejsc na dyżur wakacyjny jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

2022_DEKLARACJA_ODDZIAL_PRZEDSZKOLNY.docx

2022_DEKLARACJA_PUNKT_PRZEDSZKOLNY.docx

• Maraton ósmoklasisty

• Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Maratonie Ósmoklasisty, czyli otwartych warsztatach z matematyki organizowanych po raz kolejny przez Studenckie Interdyscyplinarne Koło Naukowe Dydaktyki Matematyki działające przy Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Warsztaty przybiorą formę zajęć online i prowadzone będą przez członów Koła. Podczas warsztatów omówione dwa arkusze Egzaminu Ósmoklasisty, po jednym w każdy dzień zajęć. Wydarzenie odbędzie się 13. (piątek) oraz 14. (sobota) maja o godzinie 18.00.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkań (w szczególności linki) są dostępne na naszej stronie internetowej

Facebooku https://www.facebook.com/studmat/

Instagramie https://www.instagram.com/studmat_wmi/.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco komunikatów na naszych stronach oraz przekazania informacji o spotkaniach uczniom.Do zobaczenia!